فهرست وب،آگهي و تبليغ رايگان در آگهي نما،كالا نما،حراج نما

تعرفه ها

تبادل لینک :

در صورتیکه نام و لینک سایت دنیای آزاد را در سایت خود درج نمایید و  آدرس آن را به ما اعلام کنید ، نام و  لينك وب سايت شما بطور رایگان در فهرست دنياي آزاد ثبت خواهد شد و تا زمانیکه لینک ما در سایت شما دیده شود از فهرست دنیای آزاد حذف نخواهد شد.

ثبت سايت (بدون تبادل لينك) :

جهت ثبت سايت خود در فهرست تعرفه مطابق جدول زير است و براي سفارش به بخش نحوه سفارش مراجعه كنيد.

رتبه سايت در گوگل هزينه ثبت دائمى (تومان)
5،6،7،8،9،10 رايگان
2،3،4 500
0،1 1,000

لازم به ذكر است كه ثبت سايت با تبادل لينك براي كليه وب سايتها رايگان است.

تبليغ در سايت :

تبليغات بصورت متن با لينك و تصويرى يا بنر در بالاي صفحات فهرست ، كالا نما و حراج نما و سمت چپ صفحات فهرست و كالا نما قرار مي گيرد و نمايش آنها بصورت تصادفى خواهد بود ، ولى در صورت سفارش جهت ثبت در  صفحات آگهى نما  نمايش  آنها ثابت خواهد بود و ترتيب قرار گيرى بر اساس تاريخ ثبت از جديد به قديمى خواهد بود. آگهي هاي متني ساده كه رايگان ثبت مي شوند در انتهاي ليست بانك اطلاعاتي و بعد از آگهي هاي ويژه (هزينه دار) قرار مي گيرند .

نكته : برخلاف ديگر سايت هاي درج آگهي و تبليغ  كه براي  بروز رساني بايد هر روز وارد سايت شويد ، در سايت دنياي آزاد شما با سفارش به روز رساني دوره اي كه مي تواند روزانه يا چند روزه باشد ، آگهي خود را بطور اتوماتيك در صدر ديگر آگهي ها قرار مي دهيد و از آنجائيكه تكنولوژي نمايش بر اساس php است لذا از ديدگاه موتور هاي جستجو تمام آگهي ها در بانك اطلاعاتي بترتيب قرارگيري در دسترس هستند و تنها استفاده از به روز رساني دوره اي مي تواند شانس دسترسي بيشتر و سريعتر موتور جستجوي اينترنتي را به آگهي شما بيشتر كند . به عبارت ديگر همه آگهي ها در يك صفحه از نظر موتور جستجو قرار دارند ولي بازديد كننده جهت افزايش سرعت نمايش ، امكان محدود كردن نمايش تعداد مشخصي آگهي را دارد. همچنين از آنجائيكه در صفحه آگهي نماي دنياي آزاد تمام آگهي ها قابل نمايش هستند ديگر نمايش تصادفي و خريد ستاره براي نمايش بيشتر ،مفهومي ندارد و لذا ما از سيستم نمايش تصادفي و افزايش امتياز با خريد ستاره توسط شما استفاده نمي كنيم و فقط شما براي نمايش آگهي يا تبليغ خود هزينه اوليه آن را طبق تعرفه پرداخت مي كنيد و در صورت نياز به بروز رساني كه به معني نمايش در ابتداي ليست آگهي ها است ، مي بايست تعرفه مربوط به بروز رساني دوره اي را نيز پرداخت نماييد . اگر به تعرفه دقت فرماييد ،متوجه مي شويد كه تعرفه دنياي آزاد ارزانتر و مقرون به صرفه تر از ديگر سايت هاي تبليغاتي و درج آگهي مي باشد.

كد نوع تبليغ محل نمايش  نحوه نمايش قيمت (تومان) مدت نمايش
0 متن ساده (بدون لينك و عكس)  آگهي نما ثابت رايگان يك ماهه
1 متن ساده با عكس (بدون لينك )  آگهي نما ثابت 500 يك ماهه
2 متن ساده با لينك بالاي فهرست و كالا نما و حراج نما تصادفى 500 يك ماهه
3 متن ساده با لينك  آگهى نما ثابت 750 يك ماهه
4 متن ساده با لينك و عكسدار  آگهى نما ثابت 1,000 يك ماهه
5 تصويرى يا بنر اندازه 60*468 (افقى) بالاي فهرست و كالا نما و حراج نما تصادفى 2,500 يك ماهه
6 تصويرى يا بنر اندازه 60*468  آگهى نما ثابت 5,000 يك ماهه
7 تصويرى يا بنر اندازه 60*234 (افقى) بالاي فهرست و كالا نما و حراج نما تصادفى 1,500 يك ماهه
8 تصويرى يا بنر اندازه 60*234  آگهى نما ثابت 3,000 يك ماهه
9 تصويرى يا بنر اندازه 240*120 (عمودى) سمت چپ فهرست و كالا نما تصادفى 2,500 يك ماهه
10 تصويرى يا بنر اندازه 240*120  آگهى نما ثايت 5,000 يك ماهه
11 تصويرى يا بنر اندازه 60*120 (عمودى) سمت چپ فهرست و كالا نما تصادفى 750 يك ماهه
12 تصويرى يا بنر اندازه 60*120  آگهى نما ثابت 1,500 يك ماهه


تعرفه به روز رساني در طول دوره سفارش (فقط براي صفحه آگهي نما):  جهت هر بار به روز رساني مبلغ 20 تومان دريافت مي شود و به تعرفه جدول فوق اضافه مي شود . مثلا اگر  كد 6 از جدول بالا را سفارش دهيد ، اگر در طول دوره سفارش  يك ماهه ، هر روز بخواهيد آگهي شما به روز شود تعداد 30 بار بايد به روز شود لذا مبلغ 30x20يا 600 تومان به مبلغ تعرفه جدول اضافه مي گردد. براي آگهي هاي متني ساده كه رايگان ثبت مي شوند به روز رساني رايگان انجام نمي گيرد و به درخواست سفارش دهنده مطابق آگهي هاي ويژه انجام مي گيرد ولي فقط در صدر ليست آگهي هاي رايگان قرار مي گيرند كه در انتهاي ليست آگهي هاي ويژه مي باشد .

نكته : توجه نماييد كه هر آگهي كه براي ثبت در صفحه آگهي نما سفارش داده مي شود از قابليت بروز رساني برخوردار است و فقط در زير گروه خود از نظر نوع و ماهيت آگهي و ليست كل (همه انواع) به صدر ليست خواهد آمد و فقط در زير گروه خود و ليست كل (همه انواع) نمايش مي يابد .

توجه : در صورتيكه به هر دليل سفارش شما به موقع بر اساس سفارش به روز نشود ، به تعداد روزي كه از موعد به روز رساني گذشته باشد ، به مدت زمان نمايش سفارش شما اضافه خواهد شد.

جهت درج آگهي و يا تبليغ بعنوان آگهي دهنده ابتدا بايد ثبت نام نماييد و كد مخصوص آگهي دهنده (كاربري) دريافت نماييد و سپس با ارائه آن كد ، به درج آگهي در صفحه سفارش بپردازيد.

اينجا ثبت نام كنيد و براي سفارش به بخش نحوه سفارش مراجعه كنيد.

توجه :  به منظور ثبت آگهي يا تبليغ شما به رايگان در سايت دنياي آزاد  به ترتيب زير عمل كنيد :

در صورتيكه شما داراي وبلاگ يا وب سايت هستيد ، مي توانيد پس از ثبت سفارش و تاييد آن از طرف ما ، از طريق ايميل با ما تماس  گرفته و  ضمن  اشاره به نام كاربري و شماره سريال سفارش خود كه از ما دريافت كرده ايد و آدرس سايت يا وبلاگ خود ، درخواست تبادل تبليغ يا آگهي نماييد . در اينصورت ما پس از بررسي جهت تبادل تبليغ با شما تماس خواهيم گرفت و مشخصات تبليغ خود را براي درج در سايت يا وبلاگ شما ارائه مي نماييم و شما پس از قراردادن تبليغ ما در سايت يا وبلاگ خود آدرس محل قرار گيري آن را اعلام مي كنيد . پس از تبادل تبليغ و درج تبليغ ما در سايت يا وبلاگ شما به مدت سفارش ، هزينه سفارش شما رايگان خواهد بود.

درج كالا در كالا نما (نمايشگاه و فروشگاه ويژه):

تمامى صاحبين مشاغل توليدي  و مالكين و يا همكاران و بازاریاب های فروشگاه هاى اينترنتى و بازديد كنندگان سايت مي توانند كالاهاى نو يا دست دوم خود را در ليست فروشگاه دنياى آزاد  ثبت كنند .

هزينه ثبت كالا : هزينه ثبت و نمايش كالا در كالا نما بر اساس قيمت كالا طبق جدول زير مي باشد:

قيمت كالا هزينه نمايش كالا براي يك ماه (تومان)
كمتر از 20,000 تومان رايگان
20,000 تومان و بيشتر 1,000

 

تعرفه به روز رساني در طول دوره سفارش (براي كالا در كالا نما ):  جهت هر بار به روز رساني مبلغ 20 تومان دريافت مي شود و به تعرفه 1000 تومان براي هر كالا اضافه مي شود . مثلا اگر  درخواست درج يك كالا را دهيد ، اگر در طول دوره سفارش  يك ماهه ، هر روز بخواهيد كالاي شما در صدر ليست كالاها در زير گروه نوع كالا نمايش يابد ،تعداد 30 بار بايد به روز شود لذا مبلغ 30x20يا 600 تومان به مبلغ تعرفه 1000 تومان اضافه مي گردد.

نكته : توجه نماييد كه هر كالا كه براي ثبت در صفحه كالا نما سفارش داده مي شود از قابليت بروز رساني برخوردار است و فقط در زير گروه خود از نظر نوع و ماهيت كالا و ليست كل (همه انواع) به صدر ليست خواهد آمد و فقط در زير گروه خود و ليست كل (همه انواع) نمايش مي يابد .

توجه : در صورتيكه به هر دليل سفارش شما به موقع بر اساس سفارش به روز نشود ، به تعداد روزي كه از موعد به روز رساني گذشته باشد ، به مدت زمان نمايش سفارش شما اضافه خواهد شد.

جهت درج كالا در كالا نما بعنوان فروشنده ابتدا بايد ثبت نام نماييد و كد مخصوص فروشنده (كاربري) دريافت نماييد و سپس با ارائه آن كد ، به درج كالا در صفحه سفارش اقدام نماييد.

اينجا ثبت نام كنيد و براي سفارش به بخش نحوه سفارش مراجعه كنيد. 

حراج اجناس و كالا در حراج نما :

شركت در حراجي جهت ارائه پيشنهاد قيمت خريد كالاهاي حراجي رايگان است ، فقط بايد ثبت نام كنيد .

پس از اتمام مدت زمان حراجي  در صورتيكه پيشنهاد قيمتي داده نشده باشد ، فروشنده مي تواند درخواست تمديد و اصلاح قيمت پايه را به سايت دنياي آزاد ارائه دهد و هزينه اي بابت آن پرداخت نمي نمايد، يعني حراجي بدون خريدار رايگان است ، ولي در صورتيكه خريداري پيشنهاد قيمت داده باشد و قصد خريد خود را اعلام كرده باشد و قيمت مورد تاييد فروشنده باشد ، با يكي از روشهاي مستقيم يا از طريق سايت دنياي آزاد ، تبادل كالا و وجه آن صورت مي گيرد و هزينه حراجي طبق جدول زير است.

هزينه حراجي براي فروشنده : اين هزينه بر اساس قيمت پايه حراج است و نه بر اساس آخرين قيمت پيشنهادى و همچنين فقط در صورتى هزينه دارد كه قبل از اتمام مدت حراجى ، خريدارى پيشنهاد قيمت داده باشد .

توجه :دقت نماييد كه تنها اشخاص ثبت نام شده در سايت مي توانند بعنوان خريدار معرفي شوند و هر كسي نمي تواند پيشنهاد قيمت دهد و لذا فروشنده مطمئن خواهد بود كه پيشنهاد قيمت صوري نمي باشد و شخص پيشنهاد دهنده در قبال قيمت پيشنهادي خود مسئوليت دارد.

قيمت پايه كالا هزينه حراجى با معرفى خريدار
كمتر از 20,000 تومان رايگان
 20,000 تا 100,000 تومان 1,000 تومان
بيشتر از 100,000 تومان %1 قيمت پايه كالا

روش تبادل كالا و وجه بطور مستقيم :

سايت دنياي آزاد اطلاعات خريدار را به فروشنده و فروشنده را به خريدار اعلام مي نمايد و تبادل كالا و وجه آن بطور مستقيم بين دو طرف معامله صورت مي گيرد .

توجه : سايت دنياي آزاد هيچگونه مسئوليتي در قبال معامله مستقيم بين فروشنده و خريدار كالاي حراجي كه به فروشنده معرفي شده است ،ندارد و دخالتي در معامله آنها نخواهد كرد و هر گونه اختلافي مابين آنها پيش آيد از طريق مراجع ذيصلاح بايد پيگيري شود زيرا سايت دنياي آزاد صرفاً معرفي كننده خريداري است كه قيمت پيشنهادي خود را داده است و فروشنده موافقت خود را با آن قيمت اعلام نموده است. در صورت عدم  انجام معامله به هر دليلي ، مراتب را به اطلاع سايت دنياي آزاد برسانيد تا پس از تاييد از طرف خريدار و فروشنده و تاييد اظهارات آنها از طرف سايت دنياي آزاد، مبلغ دريافتي بابت هزينه حراجي به فروشنده پس داده شود.

روش تبادل كالا و وجه از طريق سايت دنياي آزاد :

به منظور اطمينان از انجام خريد و فروش طبق نتيجه حراجي و تبادل كالا و وجه بين طرفين معامله ، فروشنده و خريدار مي توانند از طريق تماس با سايت دنياي آزاد درخواست تبادل كالا و هزينه آن را از طريق سايت دنياي آزاد نمايند ، روش كار بدين صورت است كه خريدار كالا مبلغي معادل قيمت نهايي حراجي را به حساب بانكي سايت دنياي آزاد واريز مي نمايد و  سپس فروشنده ، كالا را به نشاني ارائه شده از طرف سايت دنياي آزاد ارسال مي كند . پس از دريافت كالا و تاييد آن از طرف سايت دنياي آزاد و خريدار ، مبلغ فروش كالا پس از كسر هزينه حراجي به حساب بانكي فروشنده واريز مي گردد. مدت زمان اين نقل و انتقال به زمان ارسال و دريافت كالا و وجه آن بستگي دارد. جهت رهگيري كالاي مرسوله بايد روش ارسال و كد رهگيري از طرف فروشنده به سايت دنياي آزاد اعلام گردد. هزينه ارسال كالا به آدرس خريدار ، بر عهده خريدار است.

نكته مهم : با روش فوق كالاي ارسال شده از طرف فروشنده بايد كاملاً با اطلاعات ارائه شده در حراجي سايت مطابقت داشته باشد زيرا در صورت عدم تطابق ، وجهي به فروشنده پرداخت نمي گردد و هزينه عودت كالا به فروشنده بر عهده خودش خواهد بود و مبلغ پرداخت شده از طرف خريدار به او پس داده مي شود .

جهت شركت در حراجي بعنوان خريدار يا ثبت كالا بعنوان فروشنده ابتدا بايد ثبت نام نماييد و كد مخصوص خريدار يا فروشنده (كاربري) دريافت نماييد و سپس با ارائه آن كد ، خريدار در حراجي شركت مي كند و فروشنده كالاي خود را ثبت مي نمايد.

اينجا ثبت نام كنيد و براي سفارش به بخش نحوه سفارش مراجعه كنيد.

تخفيف ها :  (فقط براى آگهى و تبليغ و ثبت كالا در كالا نما)

در صورت سفارش  تبليغ  يا درج كالا در كالا نما به مدت بيش از یک ماه  و تعداد بيش از يك عدد طبق جدول زير از تخفيف برخوردار مى شويد. لازم به ذکر است سفارش در فواصل بین ستونهای جدول زیر بطور متناسب از تخفیف برخوردار می شوند مثلا سفارش یک آگهی ۲ ماهه از تخفیف ۵/۲ درصد برخوردار می شود و همچنين اگر تعداد سفارش يك ماهه بيش از يك باشد طبق روال سطر هاي جدول زير براي هر سفارش بيش از يك ، 5درصد تخفيف لحاظ مي شود.

تعداد سفارش  3 ماهه  6 ماهه  9 ماهه حداقل  12 ماه
1 5 درصد 10 درصد 15 درصد 20 درصد
2 10 درصد 15 درصد 20 درصد 25 درصد
3 15 درصد 20 درصد 25 درصد 30 درصد
4 20 درصد 25 درصد 30 درصد 35 درصد
5 25 درصد 30 درصد 35 درصد 40 درصد
6 30 درصد 35 درصد 40 درصد 45 درصد
7 35 درصد 40 درصد 45 درصد 50 درصد
8 40 درصد 45 درصد 50 درصد 55 درصد
9 45 درصد 50 درصد 55 درصد 60 درصد
10 و بيشتر 50 درصد 55 درصد 60 درصد 65 درصد

توجه : در صورت افزايش حجم سفارش ، ثبت سفارش با تاخير و محدوديت در تعداد سفارش براى هر  سفارش دهنده مواجه خواهد شد و در صف انتظار براي ثبت قرار مي گيرد .

تمديد سفارش : تخفيف ويژه تمديد سفارش نسبت به تعرفه سفارش از جدول فوق  5 درصد بيشتر مي باشد . يعني اگر يك سفارش قبلي را سه ماهه تمديد نماييد بجاي 5 درصد تخفيف از 10 درصد تخفيف برخوردار مي شويد.

نحوه پرداخت :

پس از ارسال سفارش براي ما ، حداكثر ظرف 24 ساعت شما ايميلى از ما دريافت خواهيد كرد . در صورت تاييد سفارش ، مبلغ قابل پرداخت به همراه شماره حساب و كارت جهت  واريز وجه هزينه (براي ثبت سايت ، تبليغ يا درج كالا) ارائه مي گردد .

پس از دريافت ايميل اعلام هزينه و شماره حساب  و واريز وجه توسط شما ، شماره مرجع و ديگر اطلاعات پرداخت خود را به ما از طريق ايميل اعلام نماييد تا  نسبت به تبديل سفارش شما از وضعيت ثبت موقت به ثبت سفارشي در سايت اقدام گردد.

پس از ثبت سفارشي ،ايميلي براي شما ارسال مي شود كه شامل اطلاعات كلي سفارش شما به همراه شماره سريال سفارش وتاريخ شروع دوره نمايش سفارش و اتمام آن خواهد بود .

توجه : هرگونه تغيير در سفارش ثبت شده در طول دوره ،از طريق تماس با ما و اعلام شماره سريال سفارش به همراه تغييرات لازم ، امكان پذير است و  در صورت تاييد ، تغييرات اعمال مي شوند و تا پايان دوره سفارش نمايش مي يابد.

سفارش هزينه دار شما به مدت 48 ساعت از تاريخ ثبت ، در سايت بطور رايگان قرار خواهد گرفت . در صورتيكه طى اين مهلت نسبت به پرداخت وجه هزينه و اعلام پرداخت آن اقدام نكنيد ،سفارش شما حذف خواهد شد و در صورت درخواست مجدد ابتدا بايد وجه آن را پرداخت نماييد تا دوباره در سايت ثبت شوند.

در صورت اتمام دوره سفارش نيز ايميلي براي شما ارسال مي شود تا در صورت نياز نسبت به تمديد مدت سفارش اقدام نماييد . براي اين منظور كافيست تا به ايميل ارسالي ما پاسخ دهيد و درخواست تمديد را با ذكر مدت و شرايط به روز رساني و شماره سريال سفارش ارسال نماييد. در صورت عدم پاسخ به ايميل اتمام دوره سفارش ظرف مدت 48 ساعت ، سفارش شما از بانك اطلاعاتي ما حذف خواهد شد و براي تمديد مجدد پس از 48 ساعت تخفيف تمديد لحاظ نمي شود.

تعهد سايت دنياي آزاد: مديريت سايت دنياي آزاد متعهد مي شود كه پس از دريافت وجه از طرف شما ، سفارش شما را بطور كامل در طول دوره سفارش در سايت ، به استناد ايميل هاي تبادل شده كه در بانك اطلاعات سايت ذخيره و حفظ مي شود ،ثبت شده محفوظ دارد و آن را بدون دليل حذف ننمايد . در صورت حذف سفارش شما در طول دوره سفارشي به هر دليل، مديريت سايت دنياي آزاد متعهد مي شود كه وجه پرداختي شما را به شماره حساب اعلام شده از طرف شما ، ظرف مدت 48 ساعت از تاريخ حذف سفارشي كه طول دوره سفارش آن به اتمام نرسيده باشد، واريز نمايد .

توجه: تاييد آگهي يا تبليغ و درج كالا منوط به رعايت قوانين عمومي و شرع و عرف كشور جمهوري اسلامي ايران مي باشد و لذا درصورت عدم انطباق درخواست شما با اين قوانين از درج آن در سايت دنياي آزاد معذوريم .

براى تبادل لينك رايگان و سئوال از ما درخواست خود را به ايميل مقابل بفرستيد :  

براى ثبت سايت و تبليغ و درج كالا  به شكل بنر و متن درخواست خود را به ايميل مقابل بفرستيد :  

نحوه سفارش :  

سفارش شما مي تواند يك يا چند مورد از موارد زير باشد ، جهت دريافت اطلاعات از نحوه سفارش بر روي انتخاب خود كليك كنيد: ( جهت درج آگهي و ثبت كالا در كالا نما يا حراجي ابتدا ثبت نام كنيد تا كد كاربري دريافت كنيد)

1- تبادل لينك و ثبت رايگان سايت شما در فهرست

2- ثبت سايت شما در فهرست (بدون تبادل لينك)

3- درج آگهى در آگهى نما

4- درج كالا در كالا نما

5- ثبت كالا در حراج نما بعنوان فروشنده

6- شركت در حراجى بعنوان خريدار

بالا

فروش آنلاين كارت شارژ تلفن همراه دنياى آزاد
سايت هاى خارجى English