فهرست وب،آگهي و تبليغ رايگان در آگهي نما،كالا نما،حراج نما
امروز شنبه ، 8/آذر/1399

ثبت نام كاربر جديد

ثبت نام بعنوان خريدار و فروشنده در حراجى يا فروشنده در كالا نما و آگهى دهنده :  

ثبت نام براى همه رايگان است . جهت اطلاع از هزينه هاى سفارش به بخش تعرفه ها مراجعه نماييد.

پس از ثبت نام و دريافت نام مستعار و كد كاربرى كه پس از تاييد اطلاعات شما از طرف سايت دنياى آزاد به ايميل شما ارسال مي گردد ، مي توانيد بعنوان خريدار در حراجي شركت كنيد يا بعنوان فروشنده در حراجي ، كالاي خود را رايگان ثبت نماييد و فروشندگان كالا در كالا نما كالاي خود را ثبت كنند و آگهي دهنده ها نيز آگهي يا تبليغ خود را درج نمايند.

توجه 1: در سيستم ثبت نام سايت ، شماره ملي شما نقش رمز اول عبور و كد كاربرى نقش رمز دوم عبور براي شركت در حراجي ، سفارش آگهي و فروش كالا در كالانما را دارد و نام مستعار نامي است كه در صفحه پيشنهاد قيمت براي كالاي حراجي نمايش مي يابد تا نام آخرين پيشنهاد دهنده براي همه  مشخص شود. ( كد كاربري را نزد خود محفوظ داريد و به ديگران ندهيد)

توجه 2: سايت دنياي آزاد هيچگونه مسئوليتي در قبال معامله مستقيم بين فروشنده و خريدار  كالاي حراجي كه به فروشنده معرفي شده است و خريد و فروش در كالا نما ،ندارد و دخالتي در معامله آنها نخواهد كرد و هر گونه اختلافي مابين آنها پيش آيد از طريق مراجع ذيصلاح بايد پيگيري شود زيرا سايت دنياي آزاد صرفاً ارتباط دهنده طرفين معامله در كالا نما و در حراجى معرفي كننده خريداري است كه قيمت پيشنهادي خود را داده است و فروشنده موافقت خود را با آن قيمت اعلام نموده است.

توجه 3: قوانين و مقررات حاكم بر ثبت سفارش هاى شما كاربر محترم ، تابع قوانين عمومى و شرع و عرف و قوانين جرائم رايانه اى جمهورى اسلامى ايران است و لذا در ارسال سفارش خود دقت نماييد تا بر خلاف قوانين و مقررات جمهورى اسلامى ايران نباشد كه در اين صورت سفارش پذيرفته نخواهد شد.
شرايط ، ضوابط و سياست سايت در قبال نحوه ارائه خدمات بدون اطلاع قبلى مى تواند تغيير يابد.

توجه 4: دقت نماييد تا اطلاعات صحيح در فرم  ثبت نام وارد كنيد ، زيرا تحت شرايط خاص جهت جلوگيري از سوء استفاده و جرائم اينترنتى سايت دنياي آزاد درخواست ارسال تصوير كارت ملي شما را خواهد كرد  كه در صورت عدم ارسال يا عدم تطابق با اطلاعات داده شده از طرف شما ، عضويت شما در سايت لغو خواهد شد.

توجه 5: كد كاربري درحكم رمز عبور يا شناسايي شما است . در صورت فراموش كردن كد دريافتي ، آدرس ايميلي را كه با آن ثبت نام كرده ايد را از طريق فرم مخصوص ارسال كنيد تا كد شما به ايميل ثبت شده شما ارسال گردد . اگر كد كاربري شما براي ديگران آشكار شد ، جهت حفظ امنيت كاربري خود مي توانيد از طريق تماس با ما با ذكر كد كاربري فعلي نسبت به دريافت كد جديد اقدام نماييد. اگر ديگران كد كاربري شما و شماره ملي شما را بدانند مي توانند به جاى شما در حراجى ها شركت كنند و مسئوليت نتيجه نهايى حراجى به عهده شما است ،لذا در حفظ كد كاربرى خود دقت نماييد.
سايت دنياى آزاد ترجيح مي دهد تا به جاى رمز عبور تعريف شده توسط كاربر ، از رمز عبور داده شده از طرف سايت به نام كد كاربرى  استفاده شود ، زيرا معمولاً كاربران در سايت هاى مختلف از رمز هاى يكسان يا شبيه هم استفاده مى كنند تا  فراموش نكنند ، غافل از اينكه در صورت فاش شدن اين رمز ، امنيت اطلاعات آنها در سرويس ها و سايت هاى ديگر به خطر مى افتد ، لذا سايت دنياى آزاد رمز دوم را خود با نام كد كاربرى براى اعضاى خود تعريف مى كند تا امنيت شما كاربران محترم در اينترنت به خطر نيافتد. ولى با اين حال هر كاربر درصورت تمايل با ارائه يك رمز عبور دلخواه در فرم ثبت نام مى تواند از آن بجاى كد كاربرى سايت دنياى آزاد استفاده كند .

توجه 6: سايت دنياي آزاد به جهت حفظ امنيت اطلاعات كاربران ، محيط مجازى كاربرى ، همانطور كه در ديگر سايت هاى ايرانى بدون پروتكل امنيتى (SSL) ارائه مي شود و گاهى خطاهايى در آن ديده مي شود، راه اندازى نكرده است و به جاي آن كاربران پس از ثبت نام و تاييد اطلاعات و دريافت كد كاربرى و نام مستعار با داشتن شماره ملى خود و كد كاربرى دريافتى مي توانند سفارشهاى خود ( درج آگهى و تبليغ يا كالا)  را از طريق فرم هاى مربوطه براي مديريت سايت ارسال كنند تا پس از تاييد در سايت ثبت گردند و از آنجائيكه به روزرسانى سفارش ها مى تواند به درخواست بطور اتوماتيك صورت گيرد و هرگونه نياز به اصلاح يا تغيير نيز مى تواند از طريق همان فرم ها با ذكر شماره سريال سفارش صورت گيرد ، لذا نياز به محيط كاربرى نمى باشد و جهت حذف هر سفارش قبل از اتمام دوره آن نيز مى توانيد با ارسال درخواست حذف با ذكر شماره ملى خود و سريال سفارش از طريق پست الكترونيك ، اقدام نماييد .
سايت دنياى آزاد پس از تاييد هر سفارش ، اطلاعات و شماره سريال آن را براي سفارش دهنده ارسال مي كند و سفارش دهنده بايد بعنوان مرجع اين نامه هاى الكترونيك يا ايميل ها را نزد خود محفوظ دارد تا در مواقع ديگر بتواند براي ارتباط با سايت دنياى آزاد جهت انجام تغييرات بر روى آنها ، به آنها استناد كند. در ضمن در سايت دنياى آزاد شما نياز به شارژ حساب مالى كاربرى نداريد و براى هر سفارش پس از تاييد جهت درج بايد نسبت به پرداخت هزينه آن اقدام نماييد. حتى براى شركت در حراجى نيز نيازى به خريد كوپن حراجى نداريد و شركت در حراجى به شرط عضويت در سيستم رايگان است.

فرم ثبت نام  :  

توجه : كليه موارد ستاره دار فرم زير بايد تكميل شوند و درصورت ناقص بودن يا نامعتبر بودن ، ترتيب اثر داده نخواهد شد. كليه اطلاعات زير نزد سايت دنياي آزاد محفوظ خواهد بود و به سايت ها يا اشخاص حقيقي يا حقوقي داده نخواهد شد.

نام و نام خانوادگي : *


تاريخ تولد : *


شماره ملي (كارت شناسايي ملي - 10 رقمى باشد): * (بعنوان رمز اول شناسايي سفارش دهنده و شركت كننده در حراجي  بكار مي رود)


ايميل سفارش دهنده : *


رمز عبور دوم : (در صورت وارد كردن جايگزين كد كاربرى سايت خواهد شد - به توجه 5 در بالا مراجعه كنيد) 


تكرار رمز عبور دوم : (در صورت وارد كردن جايگزين كد كاربرى سايت خواهد شد - به توجه 5 در بالا مراجعه كنيد) 


تلفن همراه يا  تلفن تماس مستقيم با ذكر كد شهر : *


نام بانكها جهت پرداخت هزينه : (فقط براي فروشنده و آگهي دهنده به منظور كاهش كارمزد انتقال بانكي)


كد امنيتي (حاصل جمع): *
42+85
 سايت هاى خارجى English