فهرست وب،آگهي و تبليغ رايگان در آگهي نما،كالا نما،حراج نما
آموزش ايروبيك سريع و آسان
دستگاه دوخت کيسه فريزر با برق و باتري ‍
امروز شنبه ، 8/آذر/1399 (   تعداد كل بازديد = 7009 )

حراج نما - حراج اجناس و كالا در دنياى آزاد

اگر اجناس و كالاهايي داريد كه ديگر نيازي به آنها نداريد ، مي توانيد با ارائه آن در حراجي سايت دنياي آزاد بطور رايگان نسبت به فروش آن با قيمت مناسب و در يك رقابت حراجي به روش مزايده اقدام نماييد. براي اطلاع از نحوه سفارش ثبت كالا به عنوان فروشنده و يا شركت در حراجي بعنوان خريدار به بخش تعرفه مراجعه نماييد تا در سيستم حراجي كد فروشنده يا خريدار (كاربري) دريافت نماييد .

فهرست اجناس و كالاهاي فعال در حراجي :

جهت مشاهده اطلاعات بيشتر كالا و يا ارائه پيشنهاد قيمت بر روي نام كالا يا قيمت كليك كنيد.

سيستم امتياز دهى : در راستاى تشخيص فروشندگان برتر از نظر اعتبار، خوش نامى، قابليت اعتماد و صداقت و كيفيت كالا براى كاربران سايت ، سيستم امتياز دهى به كالا هاى حراجى درنظر گرفته شده است كه در ستون امتياز درج شده است . در ستون نام كالا نيز امتياز كل فروشنده كالاى حراجى جهت اطلاع ثبت شده است . امتياز از  0 (ضعيف با رنگ قرمز) تا  10 (عالى با رنگ سبز) خواهد بود. فقط كاربران ثبت نام شده مى توانند امتياز دهند ، لذا جهت دادن امتياز ثبت نام كنيد .

توجه : تاريخ اتمام حراج در واقع آخرين روز مهلت شركت در حراجي است.

راهنما : جهت تغيير نوع يا گروه كالا ابتدا از ليست ، نوع كالاى مورد نظر را انتخاب كرده و كليد جستجو را بزنيد و اگر عبارتى را مى خواهيد در ليست جستجو كنيد قبل از زدن كليد جستجو ابتدا عبارت را در مقابل ليست تايپ كنيد و براى پاك كردن عبارت كليد پاك كن را بزنيد .


(  تعداد= 0 ) صفحه: تعداد در صفحه:
نوع كالا :  همه انواع
نام كالا و توضيح كاركرد تصوير كالا اتمام حراج قيمت(تومان) امتیاز
بالا
سايت هاى خارجى English