فهرست وب،آگهي و تبليغ رايگان در آگهي نما،كالا نما،حراج نما
امروز پنجشنبه ، 16/مرداد/1399

سفارش ثبت كالا در حراج نما

نحوه سفارش :  

اگر اجناس و كالاهايى داريد كه ديگر نيازى به آنها نداريد ، مى توانيد با ارائه آن در حراجي سايت دنياى آزاد (حراج نما) نسبت به فروش آن با قيمت مناسب و در يك رقابت حراجى به روش مزايده اقدام نماييد.

فروشندگان اجناس با ارسال مشخصات خود (ثبت نام ) و كالا و شرايط حراجي شامل قيمت پايه و مدت زمان حراج براي سايت دنياي آزاد و ارسال عكس كالا از طريق ايميل يا سايت در انتظار تاييد كالا مي مانند . پس از تاييد ايميلي حاوي كد سريال كالا و  مشخصات آن و كد فروشنده براي فروشنده ارسال مي گردد . فروشنده بايد كد خود و كالا را در ارتباطات بعدي با سايت دنياي آزاد بكار ببرد تا از طرف سايت مورد شناسايي قرارگيرد. سپس كالا در فهرست  حراجي ثبت مي شود و از تاريخ ثبت مدت زمان حراجي  محاسبه مي گردد و زمان اتمام حراج آن كالا براي عموم نمايش مي يابد.

توجه : ثبت كالا و حراج كالاي با قيمت پايه كمتر از 20000 تومان رايگان است .

روش تبادل كالا و وجه بطور مستقيم :

پس از اتمام مهلت حراج كالا ، ايميلي براي فروشنده ارسال مي گردد و نتيجه حراج اعلام مي گردد . در صورتيكه پيشنهاد قيمتي داده نشده باشد ، فروشنده مي تواند درخواست تمديد زمان حراج نمايد كه اين كار از طريق پاسخ به ايميل سايت و با ارائه كد فروشنده و كد كالا امكان پذير است . در غير اينصورت آن كالا از فهرست حراجي حذف مي شود. و هزينه اي از فروشنده دريافت نخواهد شد. زيرا ثبت كالا رايگان است .

اگر پيشنهادي دريافت شده باشد ، پس از اعلام نتيجه حراج به فروشنده و خريدار ، از فروشنده درخواست مي شود تا در صورت موافقت با قيمت پيشنهادي خريدار ، نسبت به پرداخت هزينه حراج كالاي خود طبق تعرفه اقدام نمايد و  مشخصات واريز وجه به حساب سايت  را  اعلام نمايد تا نسبت به ارسال اطلاعات خريدار براي فروشنده اقدام گردد .

پس از تاييد واريز وجه از طرف فروشنده ، اطلاعات خريدار به فروشنده و اطلاعات فروشنده به خريدار داده مي شود و از آنها درخواست مي شود تا در هنگام ارتباط مستقيم با يكديگر كد سريال كالا و نام مستعار دريافتي از سايت دنياي آزاد را از طرف مقابل درخواست نمايند تا سوء استفاده اي  صورت نگيرد. در غير اينصورت سايت دنياي آزاد مسئوليتي بابت اين مورد نخواهد داشت. توجه نماييد كه كد كاربري خود را اشتباهي به جاي نام مستعار به طرف مقابل ندهيد.

نكته : ثبت اجناس و كالا در فهرست حراجي بطور كلي رايگان است. در صورت وجود درخواست خريد پس از اتمام مدت زمان حراج ،هزينه ارسال اطلاعات خريدار براي فروشنده جهت ارتباط مستقيم با خريدار و انجام مراحل بعدي معامله ، از طريق ايميل يا تلفن به اطلاع فروشنده مي رسد. در صورتيكه فروشنده نسبت به پرداخت هزينه به سايت دنياي آزاد اقدام نمايد ، اين اطلاعات داده خواهد شد و اين از تعهدات سايت دنياي آزاد است.

توجه : سايت دنياي آزاد هيچگونه مسئوليتي در قبال معامله مستقيم بين فروشنده و خريدار كالاي حراجي كه به فروشنده معرفي شده است ،ندارد و دخالتي در معامله آنها نخواهد كرد و هر گونه اختلافي مابين آنها پيش آيد از طريق مراجع ذيصلاح بايد پيگيري شود زيرا سايت دنياي آزاد صرفاً معرفي كننده خريداري است كه قيمت پيشنهادي خود را داده است و فروشنده موافقت خود را با آن قيمت اعلام نموده است. در صورت عدم  انجام معامله به هر دليلي ، مراتب را به اطلاع سايت دنياي آزاد برسانيد تا پس از تاييد از طرف خريدار و فروشنده و تاييد اظهارات آنها از طرف سايت دنياي آزاد، مبلغ دريافتي بابت هزينه حراجي پس داده شود.

روش تبادل كالا و وجه از طريق سايت دنياي آزاد :

به منظور اطمينان از انجام خريد و فروش طبق نتيجه حراجي ، فروشنده و خريدار مي توانند از طريق تماس با سايت دنياي آزاد درخواست تبادل كالا و هزينه آن را از طريق سايت دنياي آزاد نمايند ، روش كار بدين صورت است كه خريدار كالا مبلغي معادل قيمت نهايي حراجي را به حساب بانكي سايت دنياي آزاد واريز مي نمايد و  سپس فروشنده ، كالا را به نشاني ارائه شده از طرف سايت دنياي آزاد ارسال مي كند . پس از دريافت كالا و تاييد آن از طرف سايت دنياي آزاد و خريدار ، مبلغ فروش كالا پس از كسر هزينه حراجي به حساب بانكي فروشنده واريز مي گردد. مدت زمان اين نقل و انتقال به زمان ارسال و دريافت كالا و وجه آن بستگي دارد. جهت رهگيري كالاي مرسوله بايد روش ارسال و كد رهگيري از طرف فروشنده به سايت دنياي آزاد اعلام گردد. هزينه ارسال كالا به آدرس خريدار ، بر عهده خريدار است.

نكته مهم : با روش فوق كالاي ارسال شده از طرف فروشنده بايد كاملاً با اطلاعات ارائه شده در حراجي سايت مطابقت داشته باشد زيرا در صورت عدم تطابق ، وجهي به فروشنده پرداخت نمي گردد و هزينه عودت كالا به فروشنده بر عهده خودش خواهد بود و مبلغ پرداخت شده از طرف خريدار به او پس داده مي شود .

 

سفارش ثبت كالا در حراج نما  :

ابتدا ايميلى با اطلاعات زير ارسال نماييد (عنوان ايميل "حراج كالا" باشد)  يا  فرم ارائه شده در پايين صفحه را پر كنيد : 

1- شماره كارت ملي خود و كد مخصوص فروشنده (كاربري) كه قبلا از سايت دنياي آزاد با ثبت نام دريافت كرده ايد.

توجه : كد كاربري درحكم رمز عبور يا شناسايي شما است . در صورت فراموش كردن كد دريافتي  آدرس ايميلي را كه با آن ثبت نام كرده ايد را از طريق فرم مخصوص ارسال كنيد تا كد شما به ايميل ثبت شده شما ارسال گردد . اگر كد كاربري شما براي ديگران آشكار شد ، جهت حفظ امنيت كاربري خود مي توانيد از طريق تماس با ما با ذكر كد كاربري فعلي نسبت به دريافت كد جديد اقدام نماييد.

2- نام يا عنوان كالا

3- شرح مختصر از كالا

4- محل عرضه كالا و قابليت ارسال به نقاط ديگر

5- نام يا مارك سازنده و كشور ساخت (مثلا : سونى - ژاپن)

6- سال ساخت

7- وضعيت كالا از نظر نو بودن يا كاركرده و سلامت آن  و مدت زمان كاركرد

8-  فايل تصوير كالا (حداكثر دو تصوير و اندازه هر فايل تصوير حداكثر 1مگابايت باشند) يا لينك مستقيم به تصوير كالا در سايت شما

9- قيمت پايه فروش كالا (با ذكر واحد پول)

10- نوع و ماهيت كالا (مثلا بهداشتى ، سرگرمى، لوازم خانگى و... )

11- مدت زمان حراج كالا برحسب روز

توجه : پيشنهاد مي شود تا جهت سهولت كار ، كليه موارد فوق در قالب يك فايل با پسوند txt و فايل تصويرى نيز جداگانه با فرمت gif يا jpg  به نامه درخواست پيوست شوند . جهت سهولت ، موارد فوق را در فايل txt با ذكر شماره رديف فوق درج نماييد .

براى ثبت نام فروشنده و حراج كالاي خود  اطلاعات فوق را به ايميل زير بفرستيد :  

     يا 

نكته مهم : از آنجائيكه پس از معرفي خريدار ، فروشنده بايد هزينه حراجي را بر اساس تعرفه فوق پرداخت نمايد لذا دقت نماييد تا مطالبي كه در رابطه با كالاي خود مي نويسيد واقعيت داشته باشد و تبليغ  غير واقع نكنيد و سعي نكنيد خريدار را گمراه كنيد ، زيرا در غير اينصورت امكان دارد خريدار معرفي شده پس از رويت حضوري كالا از خريد منصرف شود و شما متضرر شويد زيرا سايت دنياي آزاد مسئوليتي بابت بازپرداخت وجه واريز شده ، به فروشنده ندارد مگر در صورت تاييد خريدار و اثبات عدم انجام معامله براي سايت دنياي آزاد.

فرم سفارش :  

توجه : كليه موارد ستاره دار فرم زير بايد تكميل شوند و درصورت ناقص بودن ترتيب اثر داده نخواهد شد.

شماره ملى (كارت شناسايى ملى - 10 رقمى بدون خط تيره) : *

كد فروشنده  (کد كاربري) : *

توجه : كد كاربري درحكم رمز عبور يا شناسايي شما است . در صورت فراموش كردن كد دريافتي  آدرس ايميلي را كه با آن ثبت نام كرده ايد را از طريق فرم مخصوص ارسال كنيد تا كد شما به ايميل ثبت شده شما ارسال گردد . اگر كد كاربري شما براي ديگران آشكار شد ، جهت حفظ امنيت كاربري خود مي توانيد از طريق تماس با ما با ذكر كد كاربري فعلي نسبت به دريافت كد جديد اقدام نماييد.

نام يا عنوان كالا :*


توضيح  مختصر براي كالا :*


محل عرضه كالا و قابل ارسال به : *  (مثلاً : تهران - تمام نقاط ايران )
نام يا مارك سازنده : *
ساخت كشور : *
سال ساخت :
مدت زمان كاركرد يا استفاده (وضعيت): * -  (مثلاً : نو يا آكبند - 1 سال سالم - در حد نو)
لينك مستقيم به فايل تصوير يا عكس اول كالا  :


لينك مستقيم به فايل تصوير يا عكس دوم كالا  :

جهت ارسال خود فايل عكس، پس از دريافت اطلاعات كالا در ادامه سفارش دريافت خواهد شد. در صورت بروز مشكل در دريافت فايل آن را با ذكر كد كاربري خود به ايميل فوق بفرستيد.

 

قيمت پايه فروش كالا (تومان): *

نوع و ماهيت كالا  : *
   
پيشنهاد شما براي نوع كالا :


مدت زمان حراج  - بر حسب روز : *

كد امنيتى (حاصل جمع):
13+96
 سايت هاى خارجى English