فهرست وب،آگهي و تبليغ رايگان در آگهي نما،كالا نما،حراج نما
امروز پنجشنبه ، 16/مرداد/1399

نحوه سفارش شركت در حراجي از طرف خريداران يا بازديدكنندگان :  

شركت در حراجي جهت ارائه پيشنهاد قيمت خريد كالاهاي حراجي رايگان است .

خريداران و بازديدكنندگان محترم جهت شركت در حراجي بايد با ارسال مشخصات خود براي سايت دنياي آزاد ، در انتظار تاييديه از طرف سايت دنياي آزاد و دريافت كد خريدار باشند . پس از تاييد ايميلي حاوي كد خريدار براي سفارش دهنده ارسال مي گردد . خريدار بايد كد خود را جهت شركت در حراجي نزد خود محفوظ دارد و در ارتباطات بعدي با سايت دنياي آزاد بكار ببرد تا از طرف سايت مورد شناسايي قرارگيرد. سپس مي تواند با مراجعه به فهرست حراجي و انتخاب كالاي مورد نظر خود در حراج  آن شركت نمايد و قيمت پيشنهادي خود را با اعلام كد خريدار ارسال نمايد.

روش تبادل كالا و وجه بطور مستقيم :

پس از اتمام مهلت حراج كالا ، در صورتيكه خريداري برنده حراج كالا شده باشد يا به عبارت ديگر بالاترين قيمت را پيشنهاد داده باشد، ايميلي براي خريدار برنده ارسال مي گردد و نتيجه حراج اعلام مي گردد و درخواست مي شود تا ضمن اعلام آمادگي خود براي خريد كالا ، منتظر تاييد و موافقت فروشنده با نتيجه حراج باشد. پس از تاييد فروشنده ، اطلاعات خريدار به فروشنده و اطلاعات فروشنده به خريدار داده مي شود و از آنها درخواست مي شود تا در هنگام ارتباط مستقيم با يكديگر كد سريال كالا و نام مستعار دريافتي از سايت دنياي آزاد را از طرف مقابل درخواست نمايند تا سوء استفاده اي  صورت نگيرد. در غير اينصورت سايت دنياي آزاد مسئوليتي بابت اين مورد نخواهد داشت. توجه نماييد كه كد كاربري خود را اشتباهي به جاي نام مستعار به طرف مقابل ندهيد.

توجه : سايت دنياي آزاد هيچگونه مسئوليتي در قبال معامله مستقيم بين فروشنده و خريدار كالاي حراجي كه به فروشنده معرفي شده است ،ندارد و دخالتي در معامله آنها نخواهد كرد و هر گونه اختلافي مابين آنها پيش آيد از طريق مراجع ذيصلاح بايد پيگيري شود زيرا سايت دنياي آزاد صرفاً معرفي كننده خريداري است كه قيمت پيشنهادي خود را داده است و فروشنده موافقت خود را با آن قيمت اعلام نموده است. در صورت عدم  انجام معامله به هر دليلي ، مراتب را به اطلاع سايت دنياي آزاد برسانيد تا پس از تاييد از طرف خريدار و فروشنده و تاييد اظهارات آنها از طرف سايت دنياي آزاد ، مبلغ دريافتي بابت هزينه حراجي پس داده شود.

روش تبادل كالا و وجه از طريق سايت دنياي آزاد :

به منظور اطمينان از انجام خريد و فروش طبق نتيجه حراجي ، فروشنده و خريدار مي توانند از طريق تماس با سايت دنياي آزاد درخواست تبادل كالا و هزينه آن را از طريق سايت دنياي آزاد نمايند ، روش كار بدين صورت است كه خريدار كالا مبلغي معادل قيمت نهايي حراجي را به حساب بانكي سايت دنياي آزاد واريز مي نمايد و  سپس فروشنده ، كالا را به نشاني ارائه شده از طرف سايت دنياي آزاد ارسال مي كند . پس از دريافت كالا و تاييد آن از طرف سايت دنياي آزاد و خريدار ، مبلغ فروش كالا پس از كسر هزينه حراجي به حساب بانكي فروشنده واريز مي گردد. مدت زمان اين نقل و انتقال به زمان ارسال و دريافت كالا و وجه آن بستگي دارد. جهت رهگيري كالاي مرسوله بايد روش ارسال و كد رهگيري از طرف فروشنده به سايت دنياي آزاد اعلام گردد. هزينه ارسال كالا به آدرس خريدار ، بر عهده خريدار است.

نكته مهم : با روش فوق كالاي ارسال شده از طرف فروشنده بايد كاملاً با اطلاعات ارائه شده در حراجي سايت مطابقت داشته باشد زيرا در صورت عدم تطابق ، وجهي به فروشنده پرداخت نمي گردد و هزينه عودت كالا به فروشنده بر عهده خودش خواهد بود و مبلغ پرداخت شده از طرف خريدار به او پس داده مي شود .

اگر هنوز ثبت نام نكرده ايد ، اينجا  ثبت نام كنيد.


سايت هاى خارجى English